Obdaruj bliską osobę drobnym upominkiem <3 walentynkowa oferta SPRAWDŹ 

Odstojniki nierdzewne z mieszadłem

Nasze sklepy

Informacje

BEZPIECZEŃSTWO

Odstojniki nierdzewne z mieszadłem

Odstojniki nierdzewne z mieszadłem

Odstojniki wyposażone w mieszadło są doskonałym rozwiązaniem dla tych pasiek, gdzie standaryzuje się partie miodu. Może to okazać się potrzebne, gdy ten sam gatunek miodu pozyskiwany jest w różnych lokalizacjach. Może także okazać się użyteczne w przypadku, gdy miód ma dość wysoką zawartość wody. Dysponując od...

Odstojniki nierdzewne z mieszadłem

Odstojniki wyposażone w mieszadło są doskonałym rozwiązaniem dla tych pasiek, gdzie standaryzuje się partie miodu. Może to okazać się potrzebne, gdy ten sam gatunek miodu pozyskiwany jest w różnych lokalizacjach. Może także okazać się użyteczne w przypadku, gdy miód ma dość wysoką zawartość wody. Dysponując odstojnikiem z mieszadłem można uprzednio dosuszyć jedynie miód z najmniej poszytych plastrów, a więc tych, gdzie jest on najbardziej wilgotny. Następnie dodanie takiej partii dosuszonego miodu do pozostałej jego części i ustandaryzowanie całości w odstojniku może okazać się wystarczającym działaniem zapobiegającym fermentacji.

Odstojniki z mieszadłem

Aktualnie w tej kategorii produktów znajduje się 8 pozycji. Najmniejszy z tego typu odstojników ma pojemność 100 l. Kolejne rozmiary to 150 l, 200 l, 300 l, 500 l, 800 l i 1000 l. Największy odstojnik z mieszadłem ma 2000 l. Tak szerokie spektrum pojemności sprawi, że każdy może wybrać opcję najlepiej dostosowaną do potrzeb panujących w gospodarstwie.

Więcej

Odstojniki nierdzewne z mieszadłem  Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów