Obdaruj bliską osobę drobnym upominkiem <3 walentynkowa oferta SPRAWDŹ 

Odstojniki nierdzewne podgrzewane z mieszadłem

Nasze sklepy

Informacje

BEZPIECZEŃSTWO

Odstojniki nierdzewne podgrzewane z mieszadłem

Odstojniki z mieszadłem podgrzewane

Opcja ta wydaje się najdoskonalszym wariantem odstojnika. Pojemnik wyposażony nie tylko w podgrzewanie ale i mieszadło daje zdecydowanie najwięcej możliwości. Można go wykorzystywać do grawitacyjnego oczyszczania miodu, ale także do standaryzacji. Na czas rozlewu miód można podgrzać, co bardzo skróci całą pra...

Odstojniki z mieszadłem podgrzewane

Opcja ta wydaje się najdoskonalszym wariantem odstojnika. Pojemnik wyposażony nie tylko w podgrzewanie ale i mieszadło daje zdecydowanie najwięcej możliwości. Można go wykorzystywać do grawitacyjnego oczyszczania miodu, ale także do standaryzacji. Na czas rozlewu miód można podgrzać, co bardzo skróci całą pracę. W tej kategorii produktów pszczelarz może wybrać odstojnik o pojemnościach takich jak w przypadku niepodgrzewanych pojemników.

Pełna opcja!

Każdy z odstojników z mieszadłem wykonany jest w całości ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie finalnego produktu o bezkompromisowej jakości. Pojemniki mają górne pokrywy na zawiasach, które umożliwiają otworzenie połowy średnicy walcowatych pojemników. Zawory spustowe tradycyjnie znajdują się u dołu. W standardzie są to modele klapkowe, jednak opcjonalnie można je wymienić na bardziej zaawansowane technologicznie  rozwiązania. Odstojniki z mieszadłami oferują rozliczne korzyści. Warto przemyśleć inwestycje w nie – ta z pewnością zwróci się bardzo szybko.

Więcej

Odstojniki nierdzewne podgrzewane z mieszadłem  Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów